اصفهان: پایگاه ممتی، نایین/ قسمتی ازنامه ای از مرحوم جان اتریج برای تشکر از مردم محمدیه…

قسمتی ازنامه ای از مرحوم جان اتریج برای تشکر از مردم محمدیه به خاطر آموختن درس عاشورا به ایشان با اندکی تغییر در جملات به خاطر سلیس بودن مطلب
جان اتریج
من هرگز  شما و خانواده خود راو مسجد محمدیه(حسینیه) را فراموش نخواهم کرد. هنگامی که من با شما هستم،  احساس می کنم در خانه هستم. وقتی که من در مسجد با شما و دوستان شما هستم،  احساس می کنم در تگزاس هستم،   از شما برای گرفتن چنین مراقبت خوب واجازه دادن به من ودیداربا خانواده خود(اهالی محل) تشکرمی کنم. من از خدا تشکرمیکنم برای شما و شما عزیزان و دوستان خود  در مسجد.
 با تشکر از شما برای تدریس(آموختن درس)در مورد عاشورا. در حال حاضر من بسیاری از داستان های بیشتری برای گفتن(در مورد ایران و مراسمات مذهبی آن)دارم.
من امیدوارم که این نوروز بسیار پرارزش برای شما باشد. خداوند شما رابرکت دهد. چیزی که من از شما آموختم  با مردم در بسیاری از نقاط در تگزاس و کارولینای شمالی به اشتراک می گذارم.( برایشان بازگو خواهم کرد)  من سعی خواهم کرد برای آموزش آنچه شما با کمک خدا به من آموختید.
هر زمان که من در مورد ایران و نائین صحبت می کنید،  برای خانواده و دوستان من دعا می کنم، من همیشه برای شما دعا می کنم. هر زمان که من در مورد ایران در تلویزیون می شنوم در مورد شما فکر می کنم.
  من از خدا برای شما سپاسگزارم.

با قرائت فاتحه ای روح آن مرحوم را شاد می کنیم.

  • : 09132230768

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>