اصفهان: پایگاه ممتی، نایین/ محفل ادبی شعر و موسیقی: حبیب آباد نایین + تصاویر…

محفل ادبی شعر و موسیقی: انجمن ادبی جلوه نایین ، انجمن ادبی هفت گنبد و گروه موسیقی کویر نایین…

این محفل در روز جمعه اول مرداد ماه ۹۵ در حبیب آباد نایین برگزار شد که جا دارد از آقای حسین پیرمردی بابت دعوت دوستان و میزبانی گرمشون تشکر کنیم.

انجمن ادبی جلوه نایین در سال ۱۳۷۹ و انجمن ادبی هفت گنبد در سال ۱۳۹۲ به همت تعدادی از دوستان و اهالی ادب و هنر شهرستان نایین با هدف ارتقا و گسترش علم، دانش و هنر و همچنین استعداد یابی جوانان اهل هنر و ادبیات در سطح شهرستان تاسیس شده اند. این انجمن ها در زمینه شعر و موسیقی سنتی فعالیت دارند ولی متاسفانه به دلیل نبود خانه هنرمندان و عدم همکاری مسئولان شهر در پشتیبانی این عزیزان و نیز نداشتن مکان مناسب به طور ثابت از جمله مشکلات این دوستان هنرمند و دیگر هنر دوستان می باشد. البته قبلا هم به این نکات اشاره شده و حتی از طریق نماینده شهرستان جناب آقای پوربافرانی هم موضوع پیگیری شده ولی متاسفانه تا کنون نتیجه ای حاصل نشده که امیدواریم با همت مسئولان هر چه سریع تر این مشکل مرتفع گردد تا امکان جذ ب و حضور جوانان توسط دوستان دلسوز در این دو انجمن ، شاهد رشد و شکوفایی استعداد های هنری، به گونه ای که شایسته شهر و شهروند نایینی است باشیم.

در پایان لازم است که از تمام عزیزانی که ( خواهران و برادران) از ابتدای تاسیس این دو انجمن تا کنون زحمت کشیده اند، همکاری کرده اند خصوصا دوستان درگروه موسیقی کویر نایین، و توانستند در این دو انجمن، با توجه به نبود امکانات از جمله مکان ثابت و فراز و فرودهای زیادی را که پیش رو داشتند به فعالیت خودشون ادامه بدهند کمال قدر دانی و تشکر را می نماییم  و همچنین از عزیزانی که از استان مثل: انجمن ادبی شعله، انجمن ادبی حافظ خوانی باغ الغدیر و… در این جلسات شرکت می کنند تشکر می نماییم.

 1

2

3

4

5

تصاویر مربوط به محفل ادبی شعر و موسیقی، روز جمعه اول مرداد ماه ۹۵، حبیب آباد نایین.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>