اصفهان: پایگاه ممتی، نایین/ مرکز بهداشتی، درمانی شهری محمدیه نایین + نصاویر…

مرکز بهداشتی، درمانی شهری محمدیه نایین…

مرکز بهداشت1

شهر را یک شهروند خوب می‌سازد، چون شهر از کنار هم قرار گرفتن تک تک شهروندان شکل گرفته است. اگر اجتماعی نباشد شهری بنا نمی‌شود پس پایه‌های اصلی یک شهر همان شهروندان هستند و این شهروندان در صورت قانون مدار بودن و مشارکت داشتن با شهرداری‌ها و سازمان‌ها می‌توانند یک شهر زیبا و خوب بسازند. ما باید چیزی که به مردم آموزش داده می‌شود را از آنها بخواهیم نه بیشتر. اگر مردم از وظایف و حق و حقوق شهروندی خود آگاهی کافی داشته باشند رشد فرهنگ شهرنشینی سریع‌تر پیش خواهد رفت و در مقابل شهری آبادتر و زیباتر در انتظار مردم و مسوولان قرار خواهد گرفت. شهر مثل یک موجود زنده در حال رشد و تغییر و تحول است و این تغییرات بدون مشارکت شهروندان یا امکان پذیر نخواهد بود و یا خیلی کند پیش خواهد رفت. آموزش‌های شهروندی در مورد حق و حقوق آنها باعث می‌شود که مردم با هدف داشتن یک شهر خوب توسط اطلاع رسانی از قوانین شهروندی از طرف شوراها و نهادهای وابسته به شهرداری‌ها تلاش کنند.

و اما…

اینجا مرکز بهداشتی و درمانی شهری محمدیه نایین، این مرکز در سال ۱۳۷۰ تاسیس شده که بخش عمده ای از هزینه ساخت توسط خیرین محترم تأمین شده است. در حال حاضر دارای واحد دندان پزشکی با دو دندان پزشک در تمام روزهای هفته فعالیت میکنند، واحد آزمایشگاه این مرکز در روزهای یکشنبه و چهار شنبه آماده خدمت رسانی به مردم میباشد که از این عزیزان تقدیر و تشکر میکنیم. ولی در مورد پزشک مردم خیلی راضی نیستند چونکه برنامه مشخصی ندارند. خدمات رسانی این مرکز نه تنها برای مردم محمدیه که اهالی محترم شهر نایین، بافران و روستاهای اطراف خصوصا در زمینه آزمایشگاه و دندان پزشکی می باشد، واما نکته ای که لازم به ذکر است اینکه پس از درخواست های مکرر از مسئولین ذی ربط جهت ساخت پارکینک و فضای سبز این مرکز و پیگیری های مردمی! ریاست محترم شبکه بهداشت و درمان شهر نایین که عضو شورای اسلامی شهر هم می باشد هم اکنون با ساخت حیاط این مرکز پس از ۲۵ سال آن هم توسط خیر موافقت کردند و اجرای پروژه از امروز کلید خورد.

مرکز بهداشت2

مسئولین محترم شهرستان نایین به این نکته توجه داشته باشد که شما با داشتن شهروندان خوب بهتریت امتیاز برای خدمت رسانی و کار را بدون هیچ هزینه ای دارید؛ پس اگر مرد اقدام و عمل هستید بسم الله.

سوالی که برای عموم مردم پیش آمده اینکه چرا در این مدت ۲۵ سال هیچ اقدامی نشده؟ یعنی شبکه بهداشت و درمان بودجه نگرفته یا بودجه گرفته و در جای دیگری هزینه شده… اهالی شریف و نجیب محمدیه در بسیاری از مشکلات خود به صورت خودجوش در برطرف کردن مشکلات از دولت سبقت گرفته اند و همیشه از طرف مسئولین در این رابطه مورد بی مهری قرار گرفته اند. عزیزانی که هنگام انتخابات اهالی محمدیه را تا عرش بالا می برید! چرا موقع عمل به شعارهایتان پایبند نیستید؟ همین بد عهدی ها بی اعتمادی مردم را بدنبال دارد. عدالت در تقسیم بودجه بین محلات نایین وجود ندارد. و البته لازم است که مدیریت شهر تلاشی بیشتر برای اجرای قوانین شهری و اساس پایه گذاری سالم برای یک شهر داشته باشند و با احترام به قوانین شهروندان، آنها را به رعایت مقررات شهروندی تشویق کنند و همین امر جهتی مثبت برای تمامی شهروندان برای داشتن شهری خوب و زیبا خواهد بود.

در پایان از سکان داران اصلی اقتصاد کشور تقاضا داریم با همکاری نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی، نهادها، دستگاه های نظارتی و امنیتی و سایر دولت مردان به سیستم غیر قابل دسترسی پرداخت ها در وزارت بهداشت ورود نموده و با برخوردی مدبرانه روند رو به رشد این اختلاف ظالمانه طبقاتی را متوقف نمایید.

مرکز بهداشت3

به نظر شما چرا در مدت ۲۵ سال که از تاسیس مرکز بهداشتی و درمانی شهری محمدیه می گذرد! و حساسیت مکان که خود مکانی بهداشتی است هیچ اقدامی نشده؟

موفقیت همگان آرزوی ما است. ۱۳۹۵/۰۴/۲۸

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>