اصفهان: پایگاه ممتی، نایین/ پیام نماینده محترم مردم شهرستان های نایین و خوروبیابانک…

بنام خداوند جان و خرد

مردم شریف، همراهان عزیز و فعالین نجیب فضای مجازی

سلام علیکم بما صبرتم

در هفتم اسفند ماه ۱۳۹۴ مردم شریف شهرستانهای نایین و خوروبیابانک همراه با ملت بزرگ ایران، جلوه های بی نظیر اقتدار و عزت را خلق کردند و با لبیک به دعوت مقام معظم رهبری و مشارکت گسترده در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی برگ زرینی دیگر در افتخارات نظام رقم زدند.
در برابر شور و شعور مردم عزیز به پیشگاه الهی سر تعظیم فرود آورده و خداوند منان را به واسطه افتخار خدمت به شما مردم شاکرم.
از لطف و عنایت همه به ویژه مردم شریف حوزه انتخابیه و صبر مردم عزیز در رویارویی با مشکلات بالاخص حوصله جوانان تشکر می کنم وبار دیگر با خدای خود عهد و پیمان می بندم در خدمت به مردم از هیچ کوششی فروگذار ننمایم.
خدمتگزارتان در مجلس شورای اسلامی علیرغم شرایط رکود اقتصادی و سخت موجود در انجام وظیفه خطیر و رسالت سنگین قانون گذاری، نظارت و دفاع از حقوق مردم از هیچ کوششی فروگذار نخواهد کرد لیکن همراهی مردم لازمه عبور از این مسیر پر فراز و نشیب و رسیدن به اهداف است.
برآنیم با توکل به ذات اقدس الهی و در سایه وحدت و همدلی بستر آینده ای سرشار از پیشرفت و توسعه را فراهم کنیم .
دست نیاز به سوی خدای بی نیاز دراز کرده و آماده ایم از توان و ظرفیت همه نخبگان و متخصصین و همه نایینی ها و خور وبیابانکی های عزیز در رسیدن به اهداف تبیین شده نهایت استفاده را بنماییم.
امید است با نقد سازنده ، قضاوت عادلانه و همراهی صادقانه شما بزرگواران که محور توسعه پایدار خواهد بود در جهت نیل به اهداف و در پیشگاه الهی سربلند باشیم.

التماس دعای مخصوص عباسعلی پوربافرانی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>