خبری/ منصور ضابطیان وعده داد/ «صد برگ» برای شب یلدا تدارک دیده است…

p20-Zabetian-01

خبری/ منصور ضابطیان وعده داد/ «صد برگ» برای شب یلدا تدارک دیده است…
منتشر شده در ساعت ۱۸:۱۵ روز۲۹ آذر ۱۳۹۴
کارگردان برنامه «صد برگ» با اشاره به ویژه برنامه شب یلدا بیان کرد که قرار است مهمانان مختلفی در این برنامه حضور پیدا کنند و آیتم های متنوعی برای مردم پخش شود.
به گزارش سینماسینما، منصور ضابطیان با اشاره به ویژه‌برنامه ای که قرار است در شب یلدا در شبکه چهار داشته باشند، بیان کرد: شب یلدا شب صله ارحام است و ما سعی کردیم در این شب بیشتر روی فضای دورهمی خانواده ها تاکید کنیم. ما در برنامه «صد برگ» علاوه بر پاسداشت سنت های ملی و مذهبی به این آداب نیز توجه و تاکید داریم، اینکه دور هم جمع شویم و در کنار هم باشیم.
وی با اشاره به مهمانانی که در شب یلدا در برنامه «صد برگ» حضور می یابند، عنوان کرد: محمدهمایون سپهر استاد جامعه شناسی و اسطوره شناس از جمله کسانی است که به این برنامه می آید و قرار است درباره ویژگی های شب یلدا سخن بگوید. همچنین هنرمندانی هم از جمله رابعه مدنی بازیگر، مهدی سپهر خواننده و مهمانان دیگری که ترجیح می دهیم مخاطبان خودشان در برنامه آنها را ببینند، مهمان ما خواهند بود. همچنین گفتگویی با ۲ دانشجوی خارجی خواهیم داشت که در رشته ایران شناسی در کشور تحصیل می کنند.
موسیقی ویژه برنامه شب یلدا پررنگ می شود
ضابطیان که یکی از کارگردانان و تهیه کنندگان برنامه «صد برگ» است در ادامه توضیح داد: در برنامه فردا شب ۳۰ آذر ماه که به مدت طولانی تری روی آنتن می رود هر چهار مجری برنامه از جمله شاهین شرافتی، امیرعلی نبویان، رشید کاکاوند و خود من حضور خواهیم داشت. این برنامه از آیتم های متنوعی تشکیل شده است و از ساعت ۲۱ آغاز و تا حدود ۲۴ بامداد ادامه خواهد داشت. وی درباره فضای این ویژه ‌برنامه یادآور شد: موسیقی در ویژه برنامه شب یلدا پررنگ تر خواهد شد و ما سعی کردیم از موسیقی های متنوع و مجوزدار سازمان صداوسیما استفاده کنیم. مستند-گزارش و انیمیشن هم داریم که با فضایی طنز پخش خواهند شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>