سروش صحت در برنامه خندوانه

معرفی سروش صحت در برنامه خندوانه توسط اکبر عبدی

به گفته اکبر عبدی جوون های شهرستانی غُر نزنن!

“این را برای جوون هایی میگم که بعضی وقت ها توی شهرستان ها غر میزنن! از وسط کویر یعنی از نایین شما فکر کنین یه جوونی بیاد و اینقدر خودش را ثبت کنه و اینقدر خودش را بیاره بالا که الان پیشکسوت کار کمدیه، چه در نوشتن، چه در کارگردانی و چه در بازیگری …”

با تشکر از اکبر عبدی، رامبد جوان


در صورتی که ویدئو را نمیتوانید مشاهده کنید از اینجا دانلود کنید.

2 نظر در “سروش صحت در برنامه خندوانه

 • شهریور ۲۳, ۱۳۹۴ در ۳:۱۳ ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام
  بنده غفرانی کجانی خبرنگار قلم معلم و از فرهنگیان نایین هستم دارای وبلاگ کجان نایین ۱ می باشم از اینکه توسط دوست گرامی آقای گرگان محمدی با این سایت آشنا شدم خوشحالم بارها مطالبم در همایشها مورد استقبال قرار گرفته ولی گویا در نایین کسی حق ندارد سربالا کند زیرا گروهی تحمل آنرا ندارند و بایستی در بیرون از نایین گل کنند مثل سروش صحت- د فاطمی – د طبا – د سعید نوری و… امیدوارم در شهرنایین با نایینی های علاقمند به فرهنگ نایین ، نور نایین را بر کویر خشکیده جهل بتابانیم. خوشحال خواهم شد با شماآشنا شوم .

  پاسخ
 • مهر ۲۱, ۱۳۹۴ در ۸:۱۷ ب.ظ
  پیوند یکتا

  این آقای سروش خان از نایینی های از نایین در دوران کودکی در رفته اند شخصیت ایشان اون قدرها هم با تعریفات جناب عبدی جور در نمی آید که حالا نایینی باشد و من به او افتخار کنم لطفا این متن را اول بخوانید و سپس به آدرس ذیل متن بروید و ببینید که دروغ نمی گویم ایشون اصلا ……….بهتر است خودتان قضاوت کنید

  فرنوش آبا: چقدر از خصوصیات اخلاقی تان به اصفهانی بودنت بر می گردد؟ این شوخ طبیعی و سرزنده بودن به خاطر آن طنز ژنتیکی اصفهانی ها نیست؟
  سروش صحت: پدر و مادر من هر دو متولد نایین هستند و همیشه می گفتند اگر کسی ازت پرسید کجایی هستی بگو نایینی هستم. من یک اصفهانی نایینی هستم.
  پسوند نایینی هم دارد؟
  سروش صحت: صحت نایینی بودم؛ ولی نایینی اش را برداشتم. البته امیدوارم همشهری های نایینی این مطلب را نخوانند. یک بار پدرم زنگ زد و گفت شنیدم قرار است پسوند نایینی را از فامیلت حذف کنی (من خودم جرأت نکرده بودم این موضوع را عنوان کنم) گفتم بله؛ گفت چرا؟
  گفتم به نظرم خیلی طولانی است. گفت منم کاملا موافقم، حتما برو صحت اش را حذف کن! یعنی تا این حد نایین برایش مهم بود. من تا ۱۸ سالگی هم اصفهان زندگی کرده ام. مطمئنا آدم تا حدودی تحت تاثیر فرهنگ جایی که ازش آمده و نوجوانی اش را در آن گذرانده، قرار دارد اما نمی دانم تا چه حد؟ البته احساس می کنم یکسری از خصوصیاتی که همشهری هایم دارند، ندارم یا کم دارم. مثلا شم اقتصادی ام ضعیف است. هیچ وقت پول ندارم و هر چقدر هم حساب می کنم می بینم من که خوب پول در می آورم پس چرا هیچ وقت پول ندارم؟
  http://new.farsland.ir/category/%D8%B7%D9%86%D8%B2-%D9%88-%D8%B3%D8%B1%DA%AF%D8%B1%D9%85%DB%8C/page/67/

  پاسخ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>