پایگاه ممتی،نایین، انارک/ سقوط ۱۳۰ متری بولدزر جان یک نفر را گرفت…

سقوط ۱۳۰ متری بولدزر جان یک نفر را گرفت
خبرگزاری فارس: سقوط ۱۳۰ متری بولدزر جان یک نفر را گرفت

s
بولدزری که در معدن سنگ حوالی انارک اصفهان مشغول فعالیت بود، از بالای کوه و از ارتفاع تقریبی ۱۳۰ متری سقوط کرد که این حادثه منجر به جان باختن راننده بولدزر شد.

شهریار انصاری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس از اصفهان در خصوص حادثه سقوط بولدزر در جاده انارک به سمت نائین اعلام کرد: این حادثه روز گذشته در ۱۱ کیلومتری پایگاه امداد و نجات هلال احمر در محور انارک به نائین در جاده فرعی به سمت معدن سنگ کوه رخ داد که بلافاصله ۴ نفر از مأموران هلال احمر به محل حادثه اعزام شدند.

وی راننده حادثه دیده را یک فرد حدوداً ۵۰ ساله خواند و افزود: مأموران هلال احمر پس از انجام اقدامات اولیه امدادی حادثه دیده را به نزدیک‌ترین مرکز درمانی رساندند که به علت شدت جراحات و با وجود انجام تمام اقدامات درمانی جان باخت.

مسئول روابط عمومی هلال احمر استان اصفهان علت سقوط را نامشخص و دردست بررسی اعلام کرد و گفت: این بولدزر هنگام کار در معدن سنگ در شیب تند ۱۳۰ درجه کوه، مسافتی ۱۳۰ متری را سقوط می‌کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>