نایین/ آقای شهردار…

shahrdar

آقای شهردار…
آقای شهردار با سلام و احترام! ببخشید که این دفعه بر خلاف قبل می خواهم از شما تعریف و تمجید همچنان تشکر کنم؟! می خواهم از همگام شدن شما با کسانی که مانع پیشرفت محله ی ما یعنی محمدیه که یکی از بافت های تاریخی شهر محسوب می شود تشکر کنم… و متاسفانه آن قدر مورد بی مهری قرار دارد که هر انسانی انگشت حیرت به دندان می گیرد!
سوالی که برای من شهروند پیش آمده این است که چطور می شود، شهرداری محترم بدون در نظر گرفتن طرح تعریض معابر مجوز ساخت یک بنای دو طبقه را صادر کند? مسئولینی که از اجرای طرح هایی که باعث پیشرفت محمدیه می شود دم میزدید آقایانی که هنگام رای خواستن برای شورای اسلامی شهر هر کدام گوشه ای از محمدیه را با شعار انتخاباتی خود آباد می کردید و قول ساختن می دادید امروز کجایید؟
رستگاری همگان آرزوی ماست.

3 نظر در “نایین/ آقای شهردار…

 • آذر ۲۹, ۱۳۹۴ در ۱۱:۰۴ ق.ظ
  پیوند یکتا

  دعا کن عوام فریب نفهمد که نفرینت می کند

  پاسخ
 • دی ۱۱, ۱۳۹۴ در ۹:۰۴ ق.ظ
  پیوند یکتا

  نمیدونم صدور مجوز ۲ طبقه چقدر میتونه واسه بافت سنتی آسیب محسوب بشه ولی قطعا هنگام صدور مجوزهای ساخت به این ظرائف دقت میشه .
  اما در خصوص وعده های انتخاباتی ، محتصر و مفید: هزار وعده ی خوبان یکی وفا (بکند/ نکند)
  گزینه صحیح را انتخاب کنید.

  پاسخ
  • دی ۱۳, ۱۳۹۴ در ۳:۴۴ ب.ظ
   پیوند یکتا

   اصلا نه تنها به این ظرایف توجه نشده بلکه با این ساخت و سازهای بی ضابطه حریم بصری و خط آسمان بافت تاریخی محمدیه را خدشه دار کرده. و مسولان همچنان در خوابند و موقعی بیدار می شوند که دیگر کار از کار گذشته باشد و فقط در عکس ها وفیلم های بر جای مانده، این بافت روستایی بسیار زیبا را مشاهد کرد. کاش آقایان کمی مسولیت پذیر و فکور بودند و برای ثبت ملی بافت تاریخی محمدیه چاره ای می اندیشیدند تا دیگر شاهد این موارد تاسف بار نباشیم.

   پاسخ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>