نایین/ روند پیشرفت مصوبات سفر رئیس جمهوری به اصفهان!…

سفر استانی

روند پیشرفت مصوبات سفر رئیس جمهوری به اصفهان!…

اصفهان- ایرنا- حدود دو سال از سفر کاروان تدبیر و امید به استان اصفهان می گذرد و هنوز دستاوردها و نتایج این سفر در بخش های مختلف مطرح است و جلب نظر می کند. طرح های ملی و استانی ویژه از مجموع اعتبارات در نظر گرفته شده برای طرح های سفر رئیس جمهوری به استان اصفهان، سال گذشته برای ۲۷ طرح ملی ۲۰۳۰ میلیارد ریال اعتبار و برای هشت طرح استانی ویژه حدود ۵۹۵ میلیارد ریال اعتبار در نظر گرفته شد. همچنین امسال برای ۲۷ طرح ملی، اعتباری در حدود ۲۶۴ میلیارد ریال و برای هشت طرح استانی ویژه ۴۶۷ میلیارد ریال در نظر گرفته شده است.

میراث فرهنگی

سرپرست سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اصفهان درباره طرح های مصوب سفر رئیس جمهوری گفت: در جریان سفر ریاست جمهوری، طرحی نیز در فصل میراث فرهنگی در سطح استان با اعتبار ۴۰۰ میلیارد ریال در نظر گرفته شد. صفاری پور افزود: این طرح از مواردی است که تا کنون ابلاغیه درباره آن صورت نگرفته و با توجه به مکاتبه هایی که داشتیم از طرف سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور برای ابلاغ اعتبار و تخصیص بخشی از آن قول های مساعد داده شده است.

تحرک بخشی به اقتصاد شهرستان ها

طرح های مربوط به تحرک بخشی به اقتصاد مصوب سفر رئیس جموری به استان اصفهان برای هفت شهرستان کمتر توسعه یافته شامل سمیرم، اردستان، تیران، چادگان، فلاورجان، دهاقان و خورو بیابانک است. سرپرست مدیریت و برنامه ریزی استان اصفهان در این زمینه گفت: مجموع اعتبار این طرح ها ۲۱۰ میلیارد ریال است که بیشتر مربوط به طرح های راه، بهسازی قنوات، شبکه های آب و فاضلاب، آبرسانی، مجتمع فرهنگی، کانال آبیاری عمومی، تکمیل برق، گاز رسانی به شهرک ها و نواحی صنعتی ، تکمیل مدرسه و برق دار کردن چاه های کشاورزی است. صفاری پور افزود: از اعتبار در نظر گرفته شده برای این بخش، ۱۰۵ میلیارد ریال مربوط به سالجاری بود که بطور کامل تخصیص یافت.

البته در این طرح نایین جزء شهرهای کمتر توسعه یافته در نظر گرفته نشده است! سلام توسعه، سلام پیشرفت…

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>