پایگاه ممتی،نایین/ برگزاری محفل ادبی شعر و موسیقی…

برگزاری محفل ادبی شعر و موسیقی در کانون باز نشستگان شهر نایین

1

با ابتکار انجمن های ادبی هفت گنبد و جلوه نایین و انجمن شعله اصفهان در تاریخ چهارشنبه ۹۵/۴/۲ محفل ادبی شعر و موسیقی در محل کانون بازنشستگان نایین برگزار شد در این جلسه جمعی از شاعران شهرستان نایین و همچنین سرکارخانم شعله نایینی از شعرای فرهیخته و معاصر و انجمن حافظ خوانی باغ الغدیر اصفهان به شعرخوانی پرداختند و از دیگر برنامه ها اجرای موسیقی سنتی و فاخر ایرانی توسط هنرمندان نایینی بود.

در این محفل شاعران از اصفهان: سرکار خانم شعله، سرکار خانم رها، سرکارخانم آتوسا، سرکارخانم نصیری، سرکار خانم طاهره و جناب آقای امیری که با توجه به اینه ایشون سواد خواندن و نوشتن نداشتند؛ از حافظه ی بسیار بالا و ستودنی برخوردار بودند و به گفته ی خانم شعله در هفته دو غزل از حافظ را از طریق شنیداری حفظ می کنند. در این جلسه آقای امیری اشعاری را از حافظ و پروین اعتصامی خوندند که مورد تشویق حاضران قرار گرفتند.

شاعران از نایین: جناب آقای مرزوق، آقای اکبری، آقای بخشی، اقای موسوی نژاد، آقای خسروانی، آقای صارمی و همینطور هنرمندان: آقای جواد زاده ویولن، آقای رهنیان ضرب و دف، آقای حیدریان آواز، آقای صفایی، آقای پورفتاحی آواز، آقای مهندس مرزوق نی، آقای عرب نی، آقای موسی کاظمی دوتار خراسان.

جا دارد از تمامی سروران، آقایان و خانم های کانون بازنشستگان خصوصا جناب آقای آقابابایی رئیس ادره آموزش و پرورش نایین که با حضورشان گرمای بیشتری به این محفل بخشیدند کمال قدردانی و تشکر را بنماییم. همینطور جا داره در این فضا از تمام دوستانی که زحمت کشیدند تا جلسه با کمی و کاستی هایی که داشت و با امکانات اندک با بهترین کیفیت اجرا گردید و محفل شاد و مفرحی را گذراندیم. در پایان اگر نام دوستی فراموش شد عذرخواهی می کنم و امید می رود که برگزاری این محفل ها روز بروز بیشتر و فرهنگ و هنر دیارمون نایین را بیشتر از پیش بهش بها بدهیم. ان شاءالله… موفقیت همگان آرزوی ما است.

تصاویر بیشتر…

تصاویر بیشتر…

2

3

4

05

6

7

8

2 نظر در “پایگاه ممتی،نایین/ برگزاری محفل ادبی شعر و موسیقی…

 • تیر ۷, ۱۳۹۵ در ۱:۰۲ ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام دوست عزيزجناب آقاي كاشفيان ولي جاي عكس خيلي از دوستان كه در جلسه شعر بودند در سايت شما خالي است نكند به شما هم توصيه كرده اند عكس عده اي را بگذاريد و عده اي ممنوع التصوير هستد.
  ولي به نظر من علت اينكه قرآن ماندگار است اي است كه عموم مردم را به حساب مي آورد و حتي مي بينيم بيان الناس نام دارد

  پاسخ
  • رضا شاطریان (مدیر)
   تیر ۸, ۱۳۹۵ در ۷:۴۳ ق.ظ
   پیوند یکتا

   با عرض سلام خدمت دوست گرامی ناشناس! جنای آقای ناشناس، بنده شاطریان هستم. بله فرمایش شما درست خیلی ها در جلسه بودند، بنده فقط ازدوستانی که در جلسه شعر سرودن، نواختند و خواندند اسم بردم وشاید شما فکر کنید عمدی در کار بوده خیر! نه کسی به بنده چیزی گفته و نه شمایی که نمیشناسمت ممنوع التصویر هستید در ضمن بنده از کلیه عزیزانی که در جلسه شرکت داشتند تشکر کرده و مجدد تشکر میکنم. یادآوری کنم که بنده با توجه به اینکه شما بعنوان ناشناس پیام گذاشتید نیازی به جواب دادن نمیدیدم ولی ادب حکم میکنه که اینگونه نباشم. با تشکر… موفقیت همگان آرزوی ماست.

   پاسخ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>