پایگاه ممتی، نایین/دلنوشته، اوقات فراغت جوانان و نوجوانان در محمدیه…

اوقات فراغت

دلنوشته، اوقات فراغت جوانان و نوجوانان در محمدیه…

مدارس تعطیل می شود اما تعلیم و تربیت هرگز تعطیل نمی شود.» با تکیه بر این کلام پرمعنا باید برای ایام تابستان کودکانمان برنامه ریزی صحیح و درست داشته باشیم.

دوستان و همراهان عزیز سلام. دیروز بعدازظهر جلسه افتتاحیه شروع کلاس های تابستانی جهت اوقات فراغت کودکان و نوجوانان عزیز محمدیه با برنامه های متنوع توسط باشگاه شاهین محمدیه، کانون فرهنگی هنری هدایت مسجدسید محمدیه و پایگاه حمزه سیداشهدا محمدیه با تلاوت آیاتی چند از قرآن کریم در محل دفتر باشگاه شاهین برگزار شد. اما متاسفانه و باز هم متاسفانه در این افتتاحیه با توجه به این که از قبل از برخی مسئولین محترم دعوت بعمل آمده بود! هیچ یک از عزیزان که ماشاءالله همه هم دایه خدمت گذاری به مردم خصوصا محرومین را دارند افتخار حضور در این جلسه را به ما و خصوصا کودکان و نوجوانان عزیز ندادند. با توجه به اینکه مسئولین خدمتگزار بابت ورزش و اوقات فراغت بودجه دریافت می کنند، ولی ظاهرا محمدیه از قلم افتاده چون نوجوانان و بزرگسالان در پارک کوثر محمدیه هم هزینه توپ و تور و غیره را یا از جیب مبارک پرداخت می کنند یا توسط خیرین عزیز که همیشه یاور ما بوده و هستند زحمت این جور مسایل را تقبل کرده اند. اما درد ما اینه که به هر کجا مراجعه می کنیم، جوابی که به ما می دهند اینه که شما که ۵ نفر از اعضای شورای شهر از محمدیه هستند پس می توانید از شورا کمک بگیرید! البته این جواب بی مورد هستش و نمیشه بودجه ورزش جوانان شهر را در جاهای دیگه هزینه کرد و نوبت به محمدیه که میرسد توپ را در داخل زمین یکی دیگه انداخت… ما از این مورد جواب ها در خیلی از ادارات شنیدیم ولی باور کنید خیلی از عزیزان همشهری شورای اسلامی شهر را بعد از اینکه رای آوردن دیگر در محمدیه زیارت نکردیم که خوب مردم هم به یاری خدا با هوشیاری تمام به این افراد محترم به موقع خودش جواب خواهند داد. از اصل برنامه که اوقات فراغت بود خارج نشیم و در پایان از مسئولین عزیز درخواست داریم حداقل در فصل تابستان و اوقات فراغت عزیزانمون جدی باشیم و نیازهای این عزیزان را تامین کنیم. کودکان و نوجوانان و بزرگسالان محمدیه همان عزیزانی هستند که هنگام انتخابات محترم بودند و گرامی و فامیل دور و نزدیک و آشنا که شما برای گرفتن رای به تک تک خونه هاشون سر می زدید، آری و این حماسه دوباره هم تکرار خواهد شد. پس بیماری آلزایمر خود را درمان کنیم چون زمان به تندی در گذر است و … ما بیدار. کودکان و نوجوانان عزیز ما سرمایه های آینده کشور هستند، پس سرمایه ملی را به هیچ عنوان هدر ندهیم… با تشکر از صبر و حوصله ی عزیزان. موفقیت همگان آرزوی ما است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>