پایگاه ممتی، نایین/ دیدار دوستانه و مطرح نمودن مشکلات شهر نایین با نماینده مردم…

 1

مطرح نمودن مشکلات شهر نایین در حضور نماینده مردم…

با عرض سلام خدمت دوستان، در این دیدار که در تاریخ ۹۵/۰۴/۱۰  ساعت ۲۲:۳۰ ابتدا آقای پوربافرانی در مورد جلسات و اقداماتی که در این مدت کوتاه با مسئولین داشتند توضیحاتی دادند که: با اجرایی شدن بخشی از برنامه های پیش بینی شده درحوزه های عمرانی و خدماتی زمینه تحول و توسعه شهرستان کلید خواهد خورد. در این جلسه نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی با بیان برخی از مشکلات شهرستان افزودند: روسای ادارات باید مسائل و مشکلات مردم و پروژه های در دست اقدام در حوزه های مربوط به اداره خود، همراه با برنامه های مدون برای رفع این مشکلات را در اختیار فرماندار قرار دهند تا با همکاری و پیگیری نماینده محترم مجلس شورای اسلامی در سطح ملی بتوان این مشکلات را در شهرستان حل نماییم. وی با اشاره به هدف همه مسئولین افزود: همه ما در رده های مختلف با هدف خدمت گذاری به مردم پا به عرصه میگذاریم و باید دراین راه رضایت خلق را مد نظر قرار دهیم.

آقای پوربافرانی نماینده مردم نایین و خوروبیابانک گفت: رئیس یک اداره باید پیگیر و پرتلاش برای حل مسائل و مشکلات مردم باشد و رابطه بین روسای ادارات با نماینده فقط باید کار باشد. وی خاطر نشان کرد: امیدواریم با تعامل و همکاری بین دستگاه های اجرایی با نماینده مجلس بتوان مشکلات را در شهرستان های نایین و خور و بیابانک رسما رفع نماییم. و چهار سال همه با هم و نه یک نفر برای پیشرفت شهر گام برداریم و برای مردم خصوصا قشر جوانان و کارگران خدمت کنیم.

سپس به مطرح کردن مشکلات شهر  توسط  دیگر عزیزان حاضر در جلسه و یاداشت آنها توسط آقای پوربافرانی و در نهایت قول پیگیری مشکلات از طریق مسئولان مربوطه و به اینکه کار نماینده قانون گذاری و نظارت بر اجرای قانون هست اشاره کردند.

اما دوستان، این حقیر هم وظیفه خودم دونستم، چند مورد مشکلی که از نزدیک با اون برخورد کرده بودم مطرح کنم که اولین آن کنار گذر و میدان امام رضا(ع) در مسیر محمدیه انارک و…. که چند سالی است به حال خود رها و هیچ اقدامی نشده را مطرح که طبق گفته آقای پوربافرانی بزودی قرار است پروژه را شروع کنند. مشکل بعدی در مورد هنرمندان عزیز شهر که خدمت ایشون عرض کردم که تمامی هنرمندان شهر از اوضاع کنونی گله مند هستند چون مکانی نیست که این عزیزان بتوانند فعالیت کنند. عزیزان و اساتید محترم در رشته های شعر، موسیقی و… که قرار شد بنده مکتوب این مشکل را خدمت آقای پوربافرانی ارائه بدهم و به جدیت پیگیری کنند. و لازمه عرض کنم خدمت هنرمندان عزیز که بنده هم پیگیر این مورد به طور مستمر خواهم بود. و مورد سوم اینکه خدمت آقای پوربافرانی عرض کردم که ریشه مشکل اساسی ما نه تنها در محمدیه، که کل شهر نایین اوقاف هستش که در جای جای شهر، موقوفه هایی هست که سالیان درازی است که به شکل مخروبه درآمده و هیچ اقدامی در مورد این مکان ها انجام نشده، هم به زیبا سازی شهر لطمه میزند و هم از نظر امنیت و بهداشت گاها مشکلاتی را در پی داشته است و در آخر هم از برخی دوستان از کم کاری عزیزان در خدمات رسانی شهری و غیره صحبت هایی کردند البته اقای پوربافرانی تاکید کردند که مشکلات در صورتی که از طریق خود مردم پیگیری نشود همینطور باقی خواهد ماند. امیدواریم که آقای پوربافرانی به شعارها و قول هایی که در مورد خدمت به محروین جامعه خصوصا حوزه انتخاباتی نایین و خوروبیابانک دادند جامه عمل بپوشانند و موفق باشند و مردم هم مشکلات را مطرح و  پیگیر حل آن باشند. موفقیت همگان آرزوی قلبی ما است…

نوشته شده در تاریخ ۹۵/۰۴/۱۱

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>